Ky A�shtA� Agroni i cili vdiq dje, i afA�rm i deputetit tA� Kuvendit tA� KosovA�s

PA�r deputetin e Kuvendit tA� RepublikA�s sA� KosovA�s, dita e djeshme ishte ditA� zije. Atij i kishte vdekur njA� person i afA�rt, shkruan Gazeta NewBorn.

Deputetit tA� Kuvendit tA� KosovA�s nga radhA�t e Nisma pA�r KosovA�n, Haxhi ShalA�s, i ka vdekur nipi i tij me emrin Agron.

E vdekja e tij ka pikA�lluar shumA� deputetin kosovar, gjA� qA� ka shtyrA� qA� foton e profilit nA� Facebook ta bA�jA� me tA� zezA� nA� shenjA� nderimi pA�r nipin e tij, shkruan Gazeta NewBorn.

Gazeta NewBorn, ua sjellA� foton e Agronit i cili vdiq dje

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: