Lajm i bujshAi??m/ Lorik Cana merr post tAi?? rAi??ndAi??sishAi??m nAi?? FSHF

How much toprol is safe
NAi??pAi??rmjet njAi?? njoftimi, zyra pAi??r shtyp pranAi?? FederatAi??s Shqiptare tAi?? Futbollit ka komunikuar lajmin se ditAi??n e nesAi??rme nAi?? orAi??n 11:00, nAi?? sallAi??n e konferencave do tAi?? zhvillohet ceremonia e prezantimit tAi?? ish-kapitenit tAi?? KombAi??tares, Lorik Cana, si Ambasador i Grassroots-it pAi??r ShqipAi??rinAi??.
NAi?? kAi??tAi?? prezantim do tAi?? jetAi?? i pranishAi??m dhe presidenti i FSHF-sAi??, Armand Duka.
ai???Gassrootsai??? financohet nga UEFA dhe ka tAi?? bAi??jAi?? kryesisht me zhvillimin e projekteve tAi?? ndryshme me fAi??mijAi??t dhe pAi??rhapjen e sportit te fAi??mijAi??t qAi?? rriten nAi?? kushte tAi?? vAi??shtira duke luajtur nAi?? trotuare bulevardesh dhe jo nAi?? fusha futbolli.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: