LAJM I FUNDIT : Ja se qfarAi?? Po ndodh ne Cyrih tAi?? Zvicres Mesojeni do tAi?? Mbeteni tAi?? Shokuar, Raportohet se ai??i??

Auseinandersetzungen zwischen Albanischen Fussballfans und der Polizei.
NjAi?? termet prej 4.6 shkallAi?? tAi?? Rihterit ka goditur juglindjen e ZvicrAi??s. LAi??kundjet e tij janAi?? ndier edhe nAi?? Austri, Itali dhe GjermaninAi?? Jugore.
Sipas mediave vendase tAi??rmeti ka ndodhur nAi?? orAi??n 21:12 minuta.
Akoma nuk dihet nAi??se ka pasur viktima dhe dAi??me materiale si pasojAi?? e kAi??tij tAi??rmeti, megjithatAi?? shAi??rbimi sizmik i ZvicrAi??s ka thAi??nAi?? se mund tAi?? ketAi?? vetAi??m dAi??me tAi?? vogla.
Kliko mbi reklamen me poshte dhe shiko pamjet tmerruese:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: