LAJM I FUNDIT SHOKUESE / Klubi chelsea ne zi ndahet papritur nga jeta trajneri i njohur i klubit fc chelsea / FOTO

NjAi?? lajm i trishte ka shokuar sportdashesit britanike kete mengjes.Dermot Drumi, ish-trajneri i Ai??elsit dhe Krauli TaunAi??shtAi?? ndarAi?? nga jeta pas njAi?? sAi??mundje tAi?? rAi??ndAi??.
56-vjeAi??ari ka punuar si shef i akademisAi?? te skuadra londineze si dhe ka qAi??nAi?? trajner i ekipit tAi?? dytAi?? tAi?? Ai??elsit. Drumi, pas largimit nga Ai??elsi mori drejtimin e skuadrAi??s Krauli Taun nAi?? LigAi??n e DytAi??.Nese nuk shfaqen fotografite shtype reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: