LAJM I FUNDIT / Tronditet e Shqiperia aksidentohet Vali Corleone, kjo Ai??shtAi?? gjendja aktuale e ai???Kingutai??i??

Sonte Ai??shtAi?? aksidentuar Vali Corleone por gjendja e tij momentale Ai??shtAi?? e mirAi??..
Ai tregon se nAi?? veturAi?? nuk ishte i vetAi??m por me njAi?? femAi??r ndAi??rsa si pasojAi?? e shpejtAi??sisAi?? sAi?? madhe nuk e ka vAi??rejtur gumen qe ju kishte shperthyer..
Vali thotAi?? se ishte me shpejtAi??si diku 280-90 derisa vetura e tij Ai??shtAi?? rrokullisur 6-7 herAi??.
Policia ishte nAi?? vendin e ngjarrjesai??i??shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: