Lajm i madh: Gjykata Speciale nuk e prekAi?? Presidentin Hashim ThaAi??in

Vizita e kryetares sAi?? GjykatAi??s Speciale, Ekaterina Trendafilova tAi?? enjten nAi?? KosovAi?? pritet qAi?? tai??i??i jap dritAi??n e gjelbAi??r arrestimeve dhe aktakuzave tAi?? para tAi?? kAi??saj gjykate.Por, aktakuza e parAi?? e kAi??saj gjykate tashmAi?? Ai??shtAi?? ngritur.

Avokati dhe njohAi??si i Ai??Ai??shtjeve juridike, Arianit Koci i ka thAi??nAi?? ai???arbresh.infoai??? se aktakuza e parAi?? e kAi??saj gjykatAi?? veAi?? Ai??shtAi?? dorAi??zuar.Koci thotAi?? se presidenti Hashim ThaAi??i do tAi?? jetAi?? pjesAi?? e kAi??saj gjykate, por si dAi??shmitar.

Duke klikuar nAi?? hapsiren mAi?? poshtAi?? keni mundesi tAi?? lexoni artikullin e plotAi??:

 

 

VAZHDIMI

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: