LAJMI FUNDIT / Reshjet nAi?? ShqipAi??ri ka te vdekur.. (Pamje)

NjAi?? elektricist ka humbur jetAi??n ditAi??n e sotme nAi?? Fier si pasoje e vershimeve ,ai ishte duke punuar.Sipas informacioneve policore: Rreth orAi??s 16:15, S V., rreth 50 vjeAi??, banues nAi?? njAi?? fshat te vendit tone , duke punuar nAi?? njAi?? shtyllAi?? elektrike e kan zene vershimet.PAi??r pasojAi?? shtetasi ka gjetur vdekjen e menjAi??hershme, njofton Policija.Keni kujdes , mos dilni ne rruge pa pasur nevoja te rendesishme keshillojne meteorologet.Shtype reklamen me poshte dhe do ju hapet foto se ne cilat vende do te kete vershime te medhaja dhe te rrezikshme.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: