LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 9 tAi?? vdekur e 13 tAi?? lAi??nduar shqiptarAi??ai??i??(Kujdes Pamjet)

Ai??shtAi?? rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhAi??tarAi??. Prej gjithAi?? udhAi??tarAi??ve sa ishin nAi?? tAi?? 9 persona fatkeqsisht kanAi?? gjetur vdekjen derisa 13 tAi?? tjerAi?? kanAi?? marrAi?? lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte nAi?? shpejtAi??si dhe nAi?? momentin kur ishte dalur nga tuneli ishte futur nAi?? njAi?? kthesAi?? duke rAi??nAi?? nAi?? humnerAi??, ja dhe lista e vdekurve, dhe video e tmershme kur rrotullohet autobusi, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: