Wednesday , 14 November 2018

Lajmi fundit: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe ndodhi ne DurrAi??s ka edhe tAi?? vdekurai??i??

NjAi?? teknik ashensori 28 vjeAi?? ka humbur jetAi??n duke montuar njAi?? ashensor nAi?? njAi?? pallat nAi?? zonAi??n e Shkozetit nAi?? DurrAi??s.
28-vjeAi??ari ka humbur ekuilibrin dhe Ai??shtAi?? rrAi??zuar nga njAi?? lartAi??si e konsiderueshme. Ai Ai??shtAi?? shoqAi??ruar menjAi??herAi?? nAi?? spital, por si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra nuk ka mbijetuar.NjAi?? tjetAi??r humbje Ai??shtAi?? shAi??nuar ditAi??n e sotme.
NjAi?? person ka humbur jetAi??n nAi?? qytetin e Fierit pak minuta mAi?? parAi??. Sipas policisAi?? ai ishte me profesion elektricist dhe ndAi??rroi jetAi?? teksa punonte.
Ngjarja ka ndodhur nAi?? fshatin Kurjan pak minuta mAi?? parAi??, teksa 50-vjeAi??ari S.V. punonte nAi?? shtyllAi??n elektrike.
Raportimet e para tregojnAi?? se elektricisti ra nAi?? kontakt me energjinAi?? elektrike, e si pasojAi?? humbi jetAi??nai??i??:Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: