Lajmi fundit,Tronditet Kosova: Mbytet F.Krasniqi na��mes ta��Prishtines..!!


NjA� person ka vdekur sot nA� mesditA� para Kuvendit tA� KosovA�s.
TashmA� i ndjeri mbi tA� 30-tat, po ngiste njA� motor dhe me tA� arritur te Kuvendi i KosovA�s, njA� veturA� e ka goditur duke e lA�nA� tA� vdekur, raporton lajmi.net
Por, mA�sohet se rasti nuk pA�rfundon me kaq.
F. Krasniqi qA� tashmA� ka ndA�rruar jetA� po mbante me vete revole e cila iu gjet nA� A�antA�n qA� e kishte me vete, ndA�rsa dyshimet e para janA� qA� ai nuk ndA�rruar jetA� nga goditja e veturA�s, raporton lajmi.net
Burime tA� lajmi.net bA�jnA� tA� ditur se dyshimet janA� se ai mA� parA� kishte njA� plagA� nga e cila kishte pasur edhe gjakderdhje, ndA�rsa vetura qA� e ka goditur nuk i ka shkaktuar as dA�me, thjeshtA� e ka rrA�zuar.
Personi qA� e preku me veturA� tashmA� ndodhet nA� paraburgim.
TA� njA�jtat burime bA�jnA� tA� ditur se Krasniqi, trupi i tA� cilit tashmA� ndodhet nA� obduksion, kishte tejkaluar shumA�fish shpejtA�sinA� e lejuar nA� atA� zonA�, dhe besohet se po shkonte nA� EmergjencA� nga njA� lA�ndim qA� kishte, qA� nuk dihet se si dhe ku iu shkaktua.
35c3bcde00000578-3664710-police_officers_and_ambulance_crews_outside_the_international_ar-a-12_1467156129033

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: