Lajmi i fundit/ Jep dorAi??heqjen deputeti i Kuvendit tAi?? ShqipAi??risAi?? (Foto)

Deputeti i PDIU-sAi?? nAi?? Elbasan, Bujar MuAi??a ka dhAi??nAi?? dorAi??heqjen nga mandati i tij.
Burimet pAi??r ai???Panoramaai??? konfirmuan se ai e ka Ai??uar kerkesen ne KQZ dhe kjo e fundit me pas e ka orientuar qe ta dergoje ne Kuvend.
Eshte Kuvendi me pas qe duhet te lajmeroje KQZ-ne.
Paraprakisht raportohet se Muca ka dhene doreheqjen per arsye personale.Mos e humbisni shiko videon duke shtypur reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: