LAJMI I FUNDIT: Ky shtet sapo njohu pavarAi??sinAi?? e KosovAi??s

RepublikAi??s sAi?? KosovAi??s sapo i Ai??shtAi?? shtuar edhe njAi?? njohje.
Ai??shtAi?? shteti i Madagascarit qAi?? e ka njohur pavarAi??sinAi?? e shtetit tAi?? KosovAi??s.
Lajmin e kanAi?? tAi?? ditur pAi??r Gazeta Blic nga kabineti i ministrit tAi?? PunAi??ve tAi?? Jashtme tAi?? KosovAi??s, Behgjet Pacolli.
MAi??sohet se Pacollit i Ai??shtAi?? konfirmuar personalisht kjo njohje e KosovAi??s.
Ndryshe, njohja nga Madagaskari Ai??shtAi?? e 115, raporton Gazeta Blic.
Lajmi Ai??shtAi?? konfirmuar edhe nga vetAi?? Behgjet Pacolli, pAi??rmes njAi?? postimi nAi?? rrjetet socialeai??i??

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: