LAJMI I FUNDIT / Tronditet tirana nga kjo qe sapo ndodhi para pak minutashai??i??

NjAi?? incident me armAi?? zjarri ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? kryeqytet, pranAi?? rrugAi??s sAi?? DibrAi??s, ku njAi?? 28-vjeAi??ar ka mbetur i plagosur.
Personi i plagosur V.K. Ai??shtAi?? qAi??lluar nga njAi?? person i paidentifikuar i veshur me tAi?? bardha, rreth 1 e 60 i gjatAi??, i cili Ai??shtAi?? larguar menjAi??herAi?? nga vendi i ngjarjes.
28-vjeAi??ari i plagosur rAi??ndAi?? Ai??shtAi?? dAi??rguar menjAi??herAi?? nAi?? spital ku po merr edhe trajnimin e mjekAi??ve.
NAi?? vendngjarje janAi?? gjetur gAi??zhoja plumbash qAi?? ishin shtAi??nAi?? nga lloji i armAi??s tip pistoletAi??.
JanAi?? ngritur pika kontrolli nAi?? hyrje dalje tAi?? zonAi??s ku ka ndodhur ngjarja dhe po vazhdon krehja e territorit.
Grupi hetimor po vazhdon punAi??n pAi??r identifikimin e autorit. Shikoni videon me poshte :

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: