Lajmi i fundit / Tronditet Tirana vdes djali iai??i??(Pamje)

NjAi?? aksident me pasojAi?? vdekjen ka ndodhur pas dreke kAi??tAi?? tAi?? premte nAi?? TiranAi??, teksa njAi?? automjet ka pAi??rplasur njAi?? kAi??mbAi??sore qAi?? po kalonte rrugAi??n.
Sipas njoftimit tAi?? policisAi??, ngjarja ka ndodhur nAi?? bulevardin ai???Zhan Dai??i??Arkai???, me autor drejtuesin e mjetit Agron Dedja, 21 vjeAi??. I lAi??nduari Ai??shtAi?? dAi??rguar urgjentisht nAi?? spital, ja dhe video e tmershme kur ai pAi??rplaset nga automjeti, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, nAi??se je i dobAi??t mos e shiko:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: