Mahnit bashkAi??shortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket nAi?? ceremoninAi?? e FIFA-s

MbrAi??mjen e sotme Ai??shtAi?? organizuar nga FIFA ceremonia pAi??r shpAi??rndarjen e Ai??mimit ai???Lojtari i Vititai??i?? dhe disa Ai??mime tAi?? tjera.

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanAi?? munguar sonte nAi?? ai???Fifa Football Awards 2017.

NAi?? njAi?? foto tAi?? publikuar nAi?? rrjetet sociale, Leonita duket tejet tAi??rheqAi??se ku edhe ka rrAi??mbyer vAi??mendjen e publikut dhe mediave me pamjen e saj.

Me paraqitjen e saj ajo po konkuron denjAi??sisht partneret e Ronaldos, Messit apo edhe ndonjAi?? tjetri.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: