MAi?? keq se kaqai??i??? Velina e Ermalit tregon si do dalAi?? javAi??s tjetAi??r nAi?? ai???Xingai??i??

Pa tAi?? brendshme, provokuese, njAi?? fustan dalldisAi??sai??i??.
Kejvina Kthjella ishte njAi?? tAi??rrmet pAi??r Tv Klan dhe ndjekAi??sit e emiosionit ai???Xingai??i??. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herAi?? tAi?? nxirte nAi?? shesh ai???zogunai??i??. Pas performancAi??s sAi?? saj qAi?? u pAi??rfol shumAi?? nAi?? media ajo ka reagur me anAi?? tAi?? njAi?? postimi ku paralajmAi??ron se herAi??s tjetAi??r do dalAi?? me pantallona ushtarakeai??i??shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: