MAi?? masakruan dhe u tAi??rhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk Ai??shtAi?? mAi?? ajo qAi?? tAi?? gjithAi?? njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Ishte vetAi??m 19 vjeAi?? kur vendosi tAi?? niste njAi?? rrugAi??tim aventuresk nAi?? jetAi??n e saj, i cili, sido qAi?? shkoi, mjaftoi pAi??r tai??i??i ndryshuar jetAi??n

Sot, pas mAi?? shumAi?? se 6-vjetAi??sh, Genta Gjalpi vazhdon tAi?? jetAi?? nAi?? qendAi??r tAi?? vAi??mendjes me gjAi??rat qAi?? bAi??n.

MegjithAi??se e fitoi shpejt famAi??n nga shtAi??pia e famshme, pasi doli, zgjodhi tAi?? mos e mbante tAi?? ndezur vAi??mendjen e publikut.
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni rrefimin e saj..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: