Me qeleshe dhe shqiponjAi??! Xhensila do ju mahnitAi?? me bukurinAi?? e sajai??i??[FOTO]

Xhensila Myrtezaj konsiderohet si njAi?? ndAi??r femrat mAi?? simpatike qAi?? ka estrada shqiptare. PAi??rveAi?? pamjes sAi?? saj tAi??rheqAi??se, ajo qAi?? bie nAi?? sy tek kAi??ngAi??tarja Ai??shtAi?? edhe zAi??ri i saj fantastik.
SAi?? fundmi Xhensila Ai??shtAi?? pAi??rmendur shumAi?? nAi?? mediet rozAi?? dhe shkak pAi??r kAi??tAi?? ishte dasma e saj me Bes Kallakun. Ajo i magjepsi tAi?? gjithAi?? me pamjen e saj gjatAi?? dasmAi??s, mesa duket kAi??tAi?? gjAi?? ka vendosur ta bAi??jAi?? edhe sot, pikAi??risht nAi?? datAi??n 28 nAi??ntor, nAi?? ai???DitAi??n e PavarAi??sisAi??ai??? sAi?? tAi?? gjithAi?? shqiptarAi??ve.
Plisi ose qeleshja ndryshe, bashkAi?? me shqiponjAi??n i shkojnAi?? shumAi?? dhe e bAi??jnAi?? tAi?? duket akoma mAi?? e bukur. PAi??r mAi?? shumAi?? shikoni foton e mAi??poshtme,kliko reklamen nese nuk shfaqet fotoja:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: