Thursday , 13 December 2018

Miss Kosova Camila Barazza shtatzA�nA� (Foto)


Camila Barazza A�shtA� argjentinasja qA� mbanA� kurorA�n e Miss Kosova 2016-tA�.

Vajza qA� u zgjodh mA� e bukura e KosovA�s nga ky spektakA�l garues bukurie, paradoksalisht vjen nga Argjentina, njA� shtet qA� ende nuk e ka njohur pavarA�sinA� e KosovA�s. Ajo erdhi deri nA� KosovA�, pA�r dashurinA� dhe kA�tu u bA� tejet e famshme, jo vetA�m pA�r bukurinA�, por edhe pA�r prejardhjen. Dhe tani ajo ka nisur njA� jetA� kA�tu, duke u shfaqur nA� vente tA� ndryshme e duke zhvilluar aktivitete. Camila ka publikuar nA� profilin e saj nA� Instagram njA� fotografi, ku A�shtA� veshur si njA� grua shtatzA�nA� e madje ka modifikuar edhe barkun qA� tA� duket i fryrA�.

Me shaka ajo ka shkruar: a�?Duket bukur nA� mua apo joa�??, mbi fotografinA� qA� tA� shkakton konfuzitet nA�se ajo me tA� vA�rtetA� po pret njA� fA�mijA�. Gjithsesi nA� shtatzA�ni e mundshme nuk A�shtA� larg, ngase ka kohA� qA� ajo A�shtA� nA� njA� lidhje dashurie me djalin nga Kosova, Haris A�oA�aj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: