Momenti qA� bA�ri xhiron e botA�s, Guardiola zbulon A�farA� i tha djalit qA� mblidhte topat

ALEManchester City po kalon njA� nga momentet mA� tA� mira nA� historinA� e klubit. NA�n drejtimin e Pep GuardiolA�s, a�?QytetarA�ta�? duken tA� pandalshA�m nA� Premier League.
NA� fundjavA� ata fituan thellA� 5-0 ndaj Crystal Palace, por ajo qA� bA�ri mA� shumA� bujA� ishte biseda qA� bA�ri Pep Guardiola me njA�rin nga djaloshA�t qA� merA�n me afrimin e topave nA� fushA�.I pyetur fjalA�t qA� i tha djaloshit, Pep tregoi: Ndeshja ishte e ngadaltA� nA� ato minuta. NA�se bA�hej ndonjA� ndA�rhyrje e palejuar, askush nuk e merrte topin pA�r tA� filluar ndeshjen. Kalonin pesA� apo dhjetA� sekonda derisa dikush e sillte topin. KA�shtu qA� djemtA� qA� sillnin topat ishin shumA� tA� ngadaltA� dhe kjo po mA� shqetA�sonte. Ne kishim nevojA� tA� hynim nA� lojA�, ta provokonim ndeshjen. Ndaj edhe unA� e porisita djaloshin qA� tA� ishte mA� i shpejtA�a�?, sqaroi trajneri i Cityt. Shtype reklamen me poshte qe te shfaqet video e plote :

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: