Monica Bellucci, 50 vjeAi??arja mAi?? seksi nAi?? botAi??, pozon cullak 100%

Monica Bellucci gjithmonAi?? ka ditur tAi?? tAi??rheqAi?? vAi??mendje me dukjen e saj, qoftAi?? nAi?? rolet filmike, pjesAi??marrjet nAi?? evenimentet e ndryshme apo gjatAi?? pozimeve pAi??r sesione fotografike.

NdAi??rkaq, edhe nAi?? moshAi??n 53 vjeAi??are, atAi?? vazhdon ta shoqAi??rojAi?? epiteti i njAi??rAi??s prej femrave mAi?? tAi?? bukura nAi?? botAi??.
Aktorja e famshme italiane e ka risjellAi?? nAi?? rrjetet sociale njAi?? fotografi tAi?? realizuar para 30 vitesh.Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: