Thursday , 13 December 2018

MushterinjAi??t vijnAi?? nga Kosova, Vajzat serbe shesin trupin e tyre pAi??r 10 Euro (Pamje)

MushterinjAi??t vijnAi?? nga Kosova dhe ShqipAi??ria: Studentet e SerbisAi?? shesin trupin e tyre pAi??r 10 Euro (VIDEO)
NAi?? tAi?? vAi??rtetAi??, prostitucioni i tAi?? miturit lulAi??zon nAi?? jug tAi?? Malit tAi?? Zi, dhe Ai??shtAi?? i gjAi??rAi?? nAi?? madhAi??si.
PranAi?? qytetit tAi?? Vranjes, vajzat e reja e shesin trupin e tyre pAi??r 10 EVRA, dhe klientAi??t e tyre vijnAi?? kryesisht nga ShqipAi??ria dhe Kosova.
Shtyp nAi?? (reklam) poshtAi?? dhe ju hapet video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: