Ndodh ne Zone e Lire Ujku i Cerrikut ia kafshon gjoksin Sofijes ja si reagon Arian Cani (Pamje)

Zone e lire ai??i?? Ujku i Cerrikut / ai???I shemtuariai??i?? me i famshem ne Shqiperi! (17 nentor 2017)..Ndodh ne Zone e Lire Ujku i Cerrikut ia kafshon gjoksin Sofijes ja si reagon Arian Cani (Pamje)ai??i??Shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: Tek reklama me posht eke videon e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: