Njihuni me ai???Xhahidenai??i?? nga seriali ai???NAi??naai??i??, nuk do ta besoni me kAi?? Ai??shtAi?? e martuar

NAi?? kAi??tAi?? telenovelAi?? flitet mAi?? shumAi?? pAi??r domethAi??nien e dashurisAi?? sAi?? nAi??nAi??s, keqtrajtimit tAi?? njAi?? fAi??mije, sakrificAi??s e tAi?? tjera, shkruan rtv21.

NjAi?? rol tAi?? rAi??ndAi??sishAi??m nAi?? kAi??tAi?? serial ka edhe aktroja e njohur turke GA?lenay Kalkan. Ajo shfaqet nAi?? rolin e ai???Xhahidesai???, gruaja e cila e ka rritur Zejnepin dhe Ai??shtAi?? bAi??rAi?? si nAi??nAi?? pAi??r tAi??. Kalkan u lind mAi?? 26 prill 1959 nAi?? Ankara , pra tani Ai??shtAi?? 58 vjeAi??e. Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni jeten e saj..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: