Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnAi?? kAi??pucat e djalit tAi?? presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur nAi?? ditAi??n e votimeveai??i??

Endrit ThaAi??i dje ka qenAi?? i pranishAi??m nAi?? votime se bashku me prindAi??rit e tij.
Ai dukej tamam si njAi?? zotAi??ri. Madje shumAi?? femra e shikuan dhe e pAi??lqyen atAi??.
Ai sa mAi?? shumAi?? rritet aq mAi?? shumAi?? ngjanAi?? me babin e tij Hashim ThaAi??in.
Por duke pasyr parasysh gjendjen nAi?? KosovAi?? se disa njerAi??z punojnAi?? pAi??r njAi?? pagAi?? 150-200 euro nAi?? muaj , me sa duket presidenti Hashim Thaci nuk ka kursyer aspak pAi??r tja blerAi?? kepucat djalit tAi?? tij Endritit me markAi?? ai??? Gucci ai??i?? GG Supreme high ai???, kur ta shikoni vleren e tyre do te befasoheni, Shtypni poshte reklamen dhe ju hapet foto se sa kushtojnAi??:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: