Nuk do ta besoni, nAi?? kAi??tAi?? qytet tAi?? KosovAi??s bllokohet rruga nga bora

NAi?? KosovAi?? sot Ai??shtAi?? duke mbajtur mot i ftohtAi?? me temperatura minimale rreth 3 gradAi?? Celsius.NAi?? pjesAi??n mAi?? tAi?? madhe nAi?? KosovAi?? Ai??shtAi?? duke rAi??nAi?? shi mirAi??po nAi?? qytetin e SuharekAi??s, fshati DuhAi??l Ai??shtAi?? mbuluar nga bora.KAi??to janAi?? foto nga vendi ngjarjes. TAi?? gjithAi?? ju qAi?? kaloni nga ajo rrugAi?? duhet tAi?? vendosni goma tAi?? dimrit.NAi?? KosovAi?? sot Ai??shtAi?? duke mbajtur mot i ftohtAi?? me temperatura minimale rreth 3 gradAi?? Celsius.NAi?? pjesAi??n mAi?? tAi?? madhe nAi?? KosovAi?? Ai??shtAi?? duke rAi??nAi?? shi mirAi??po nAi?? qytetin e SuharekAi??s. Per te pare se ne cilat qytete tjera pritet te bie bore kliko ne reklam.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: