Nuk e besoni se A�farA� po thuhet pA�r RigA�n pas vrasjes sA� Aulonit. Shiko Videon

Vrasja e te riut nga Prishtina Aulon Zeka ka prekur tejmase te rinjte shqiptare nga te gjitha treva. Lajme te shumta po publikohen neper rrjetet sociale ndersa te gjitha jane te shoqeruara me mesazhe qe ngjarje te tilla te mos perseriten. Poashtu, keto lajme po shoqerohen me fyerje te shumta ndaj dy te rinjve te dyshuar per vrasjen e Aulonit. Se fundmi ne fokus te komentuesve neper rrjetet sociale eshte vene Riga, vajza e cila dyshohet se eshte e perfshire ne vrasje. Ajo momentalisht ndodhet ndodhet ne paraburgim bashke me te dyshuarin tjeter. Ne nje video qe eshte publikuar ne youtube shihen ofendimet ndaj saj ndersa jane publikuar edhe foto kompromentuese.

proscar online+without prescription

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: