Pas rrahjes mes Krasniqit e ZekA�s, gazetarja mA� e bukur nA� KosovA� po pA�rgatitet pA�r a�� (Foto)

Reagimet nA� lidhje me pA�rleshjen e djeshme ndA�rmjet deputetit tA� LA�vizjes VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi dhe deputetit tA� NISMAa��s, Milazim ZekA�s nuk kanA� tA� ndalur.

Pas versioneve tA� dy akterA�ve tA� pA�rfshirA� nA� kA�tA� rrahje, edhe personazhet e njohur nga shoA� bizi kanA� filluar tA� komentojnA� kA�tA� rast.

SA� fundmi prezantuesja e njohur ka reaguar duke ironizuar me kacafytjen e dy deputetA�ve, duke cituar se a�?Sa pA�r info, unA� jam koxha e pregaditun pA�r skenA�n politike nA� KosovA�a�?./Periskopi

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: