Pas shiut tAi?? tmerrshAi??m, Rama e Basha bien dakord mAi?? nAi?? fund ai??i??

Kreu i PartisAi?? Demokratike, Lulzim Basha dhe kryeministri Edi Rama, pas akuzave tAi?? shumta tAi?? kohAi??ve tAi?? fundit dhe tAi?? ditAi??s sAi?? sotme gjatAi?? seancAi??s parlamentare, mAi?? nAi?? fund duket se kanAi?? rAi??nAi?? dakord pAi??r diAi??ka.
Duke marrAi?? fjalAi??n nAi?? parlament, Basha doli nga rendi i ditAi??s dhe pas kAi??rkesAi??s sAi?? kryeministrit Rama pAi??r pAi??rshpejtim tAi?? seancAi??s parlamentare pAi??r tAi?? shkuar nAi?? terren, kreu i PD, Lulzim Basha tha se do tAi?? kishte mirAi??kuptimin e opozitAi??s.Shiko videon e plote ne linkun ne vijim

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: