Po pastronte shtA�pinA� nga pA�rmbytjet, pickohet nga gjarpri

a�?Jemi tA� zhytyr nA� ujA� dhe nuk kemi asnjA� ndihA�m nga askush, ju lutem na ndihmoni, njA� nga pjesA�tarA�t e familjes sime A�shtA� pickuar nga gjarpria�?.

Nuk kanA� mjaftuar pA�rmbytjet, mungesa e energjisA� elektrike dhe i ftohti pA�r njA� familje nA� MurqinA� tA� FushA�-KrujA�s..Per te shikuar videon shtype reklamen posht kujdes pamjet: buy maxalt 10mg canada

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: