ai???Pse nuk mai??i??i ke qepur pantallonat?ai??i?? kAi??to janAi?? fjalAi??t e fundit tAi?? burrit qAi?? vrau gruan nAi?? KavajAi?? (Foto)

Pak orAi?? pas ngjarjes sAi?? rAi??ndAi?? qAi?? ndodhi ditAi??n e sotme nAi?? KavajAi??, janAi?? zbuluar fotot e viktimAi??s dhe tAi?? autorit. Ata janAi?? fotografuar nAi?? oborrin e shtAi??pisAi?? sAi?? tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqAi??si e blegtoria, pAi??rveAi?? rritjes sAi?? gjelave tAi?? detit, kishin edhe njAi?? serAi?? afAi??r banesAi??s, me fitimet e sAi?? cilAi??s, pAi??rballonin jetesAi??n.

Samiu dhe Sosja ishin prindAi??r tAi?? pesAi?? fAi??mijAi??ve, 3 djemve dhe dy vajzave, tAi?? cilat pas divorcit ishin kthyer nAi?? shtAi??pinAi?? e prindAi??rve duke i shtuar mAi?? shumAi?? hallet, raporton ai???BWai???.
Burimet policore thanAi?? se shkak i ngjarjes Ai??shtAi?? bAi??rAi?? njAi?? zAi??nkAi?? e momentit pasi Samiu i ka kAi??rkuar llogari tAi?? shoqes pAi??r njAi?? palAi?? pantallona tAi?? paqepura.

Pas ngjarjes sAi?? rAi??ndAi?? ku njAi?? grua Ai??shtAi?? vrarAi?? nga burri i saj, janAi?? zbuluar dhe foto nga vendi ngjarjes, gazetari i ai???Panoramaai??? Leonidha Musaj ka shkuar nAi?? vend ngjarje dhe na sjell foto dhe video nga situata qAi?? Ai??shtAi?? nAi?? shtAi??pinAi?? ku ndodhi ngjarja e rAi??ndAi??.

Krim i rAi??ndAi?? brenda familjes nAi?? KavajAi??. Burri ka vrarAi?? me thikAi?? gruan nAi?? rrethana qAi?? ende presin tAi?? sqarohen nga policia. MAi??sohet se viktima eshte Sose Metushi dhe autori Sami Metushi.1

Njoftimi i policisAi??

Me date 23.11.2017, rreth ores 11:00, ne Sallen Operative ka ardhur nje telefonate se nAi?? KavajAi??, nAi?? fshatin Karpen ka ndodhur krim nAi?? familje:

Menjeher nAi?? vendgjarje kanAi?? mberritur shAi??rbimet e Policise dhe Ambulaca ku nga verifikimet paraprake ka rezultuar se:

NAi?? KavajAi??, nAi?? fshatin Karpen, rreth orAi??s 11:00 ,shtetasi S.M, 50 vjeAi??, nAi?? banesen e tij ka vrarAi?? me armAi?? tAi?? ftohtAi?? (thikAi??) bashkAi??shorten e tij shtetasen S.M.

Nga shAi??rbimet e PolicisAi?? u bAi?? e mundur arrestim i shtetasit S.M. i cili Ai??shte dAi??rguan nAi?? Komisariat.

Grupi hetimor ndodhet vendgjarje dhe po kryen veprimet e mAi??tejshme pAi??r zbardhjen e plotAi?? tAi?? ngjarjes.

Order grifulvin for toenail nizagara 100mg price

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: