Publikohet video shiko se cka bejne para kamerave vrasesit e Aulonit, tek video e pare shihet Riga kurse tek e dyta Guximi (Video)

Publikohet video shiko se cka bejne para kamerave vrasesit e Aulonit, tek video e pare shihet Riga kurse tek e dyta Guximi (Video)
Nje video exluzive e postuar para disa minutash ne rrjetet sociale,ku shihen te akuzuarit per vrasjen e aulonit ata duke dalur nga gjykata bejn nje veprim te cmendur ne vetura te shtetita��per te shikuar videon kliko tek reklama me poshte!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: