Rashel Kolaneci tregon pse iku nga Ermali, i befason tAi?? gjithAi?? me atAi?? qAi?? thotAi?? (Video)

Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe ditAi??n e sotme e ftuar nAi?? ai???Pop Cultureai???, ka dhAi??nAi?? arsyet se pse Ai??shtAi?? larguar.

Ajo ka habitur pak me atAi?? qAi?? ka thAi??nAi??, pasi pas njAi?? viti nAi?? emision Ai??shtAi?? shprehur se ajo qAi?? bAi??nte nuk i pAi??rshtatej dhe nuk gjente veten nAi?? skenar.

Madje ka thAi??nAi?? se ata nuk e lejonin tAi?? ishte e lirAi?? dhe tAi?? dilte nga skenari.

Ja si u shpreh ajo:

Pasi mendova e stAi??rmendova kAi??tAi?? muhabet, duke e ditur qAi?? jam dhe nAi?? fillimet e mia dhe nAi?? moshAi?? tAi?? re, mai??i??u mblodhAi??n argumenta dhe dola nAi?? pAi??rfundimin se sai??i??mund tAi?? bAi??ja kompromis nAi?? njAi?? vend ku nuk merret parasysh as forma e as mAi??nyra e tAi?? bAi??rit tAi?? gjAi??ra, as pAi??rmbajtja e njAi?? emisioni. Po Ai??ai??i??a tAi?? them unAi?? mAi?? tepAi??rai???.

Por kush vendosi? Rashel vazhdon mAi?? tej:

Faji pAi??r herAi?? kujt i ngelet Ai??shtAi?? njAi??Ai??ik jetim, por unAi?? bAi??ra zgjedhjen time dhe vendosa tAi?? mos qAi??ndroja mAi?? aty, sepse qAi??ndron njAi?? limit kur njAi?? njeri vendos pAi??r veten e tij, se Ai??farAi?? mund tAi?? bAi??jAi??. Zgjidhja ishte e imja. U largovaai???.

Cila Ai??shtAi?? arsyeja e vAi??rtetAi??? Ja si shprehet ajo:

Ka pasur disa arsye, nuk kam dAi??shirAi?? tAi?? tregoj. NjAi?? pjesAi?? i mbetet Ermalit, Klanit dhe mua, por jemi ndarAi?? paqAi??sisht. Pata dhe njAi?? ofertAi?? tjetAi??r nga Klani, por duke parAi?? atAi?? qAi?? dua tAi?? arrij dhe vendin ku dua tAi?? jem, nuk pAi??rkonteai??i??ai???

 

https://youtu.be/GNNCmk9s3CE

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: