Refuzoi ish-lojtarin e Juventusit, prezantuesja shqiptare rrAi??fen Ai??farAi?? ndodhi


DitAi??n e sotme nAi?? ai???Pop Cultureai??? ka qenAi?? e ftuar Einxhel Shkira, e cila foli pAi??r foton ku ajo duket pranAi?? ish-sulmuesit tAi?? Juventusit, David Trezeguet.
Einxhel tregon se fotoja Ai??shtAi?? bAi??rAi?? nAi?? njAi?? event tAi?? drejtuar nga ajo, ku dhe francezi ishte i ftuar.

Ja Ai??farAi?? ka thAi??nAi?? ajo:

Ishim nAi?? njAi?? event, tAi?? cilin e moderoja unAi?? dhe Trezeguet ishte i ftuar special. NAi?? atAi?? moment, ai kAi??rkoi tAi?? pinte diAi??ka me mua, por unAi?? i thashAi??, qAi?? nuk mundemai???.

Ajo ka zbuluar edhe arsyet e refuzimit:

Realisht nuk Ai??shtAi?? se mAi?? pAi??lqeu. Ne krijojmAi?? kAi??tAi?? idenAi?? qAi?? kAi??ta personazhet super tAi?? famshAi??m janAi?? ndonjAi?? qAi??nie e Ai??uditshme, por faktikisht ishte njAi?? mashkull si gjithAi?? tAi?? tjerAi??t. NAi?? momentin e parAi?? qAi?? zbriti, filloi tAi?? gjuante kAi?? kishte rrotull. Nuk mu duk aspak interesantai???.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: