Rrefehet para Arditit Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)

RrAi??fimi TronditAi??s nga Vajza Shqiptare: Jam 27 vjeAi??are, vjehrri mAi?? dhunon rregullisht, por njAi?? natAi?? vendosa taai??i??(Video)NjAi?? 27 vjeAi??are rrAi??fen tmerrin e jetAi??s qAi?? ka pAi??rjetuar pAi??r vite tAi?? tAi??ra. ai???Isha martuar mAi?? mAi??sit nAi?? njAi?? fshat tAi?? thellAi?? tAi?? atij rajoni prej nga vija edhe unAi??ai???, nis rrAi??fimin (A.B) Ajo thotAi?? se pAi??rkundAi??r dAi??shirAi??s qAi?? tAi?? martohet nAi?? njAi?? qytetet, fati ka dashur qAi?? ajo tAi?? fejohet e martohet nAi?? njAi?? fshat tAi?? thellAi?? malor.ai??i??.
Per te shikuar incizimin, klikoni linkun me poshte..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: