Rrefehet vajza shqiptare: Shefi im i ai???tAi??rbuarai??i?? nAi?? zyrAi??n e policis, mAi?? tha do tAi?? bAi??sh marredhenie me mua, ose un ty do tAi??ai??i??. (Video)

NjAi?? vajzAi?? e re duket se ka rAi??nAi?? nAi?? ai???grackAi??nai??i?? e mashtrimeve pAi??r njAi?? vend punAi?? mAi?? tAi?? mirAi??. Ajo provokoi shefin e saj me shpresAi??n se nAi??se ata lidheshin ai do tai??i??i jepte njAi?? vend pune mAi?? tAi?? mirAi??, por nuk ndodhi kAi??shtu. Ja Ai??farAi?? shkruan ajo, ai???UnAi?? jam njAi?? vajzAi?? e re, vetAi??m 20 vjeAi??e dhe punoj si dizenjatore me kohAi?? tAi?? pjesshme nAi?? njAi?? kompani, dhe njAi?? ditAi?? shefi me provokoi dhe mAi?? tha do tAi?? bAi??sh me mua marredhenie ose perndryshe un do tAi?? largoj nga puna, dhe un i thash qAi??ai??i??.shtypni posht linkun dhe shikoni videon e rrAi??fimit..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: