Shiko cfar ndodh..Provokon tA� DashurA�n me Djalin e PalestrA�s, Sjellja e Saj i Heq Trurin VIDEO

Ky djalA� ka provokuar dhe i ka bA�rA� tA� dashurA�s sA� tij njA� video me ndihmA�n e njA� djali qA� A�shtA� instruktor nA� palestA�r. Djali i afrohet vajzA�s dhe ofrohet ta��i mA�sojA� disa ushtrime fizike, nA� mA�nyrA� qA� ta ndihmojA� pA�r tA� humbur peshA�.

Ajo pranon me kA�naqA�si, e madje e lejon edhe ta prekA� nA� vende delikate, si nA� pjesA�n e fundshpinA�s, nA� vithe, nA� pjesA�n e brendshme tA� kofshA�ve etj. Nga ana tjetA�r, i dashuri i saj shikon dhe dA�gjon A�do gjA�.
Teksa instruktori i palestrA�s e pyet nA�se A�shtA� nA� njA� lidhje apo jo, pA�rgjigja e saj habit tej mase tA� dashurin. Ai shprehet se kanA� dy vite qA� frekuentohen, por A�farA� thotA� vajza?a��per te par videon e plote kliko ne reklamea��.per me shume shiko videon me poshte!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: