Shikon penisin gjigand tAi?? burrit pAi??r herAi?? tAi?? parAi??, e tmerrshme ajo qAi?? ndodhi mAi?? pas (Kujdes Pamjet)

Nusja e ka cilAi??suar organin gjenital tAi?? burrit si ai???njAi?? kastravec tAi?? madh, tAi?? frikshAi??m dhe leshtorai???. Burri i saj, Mnombo Madyibi, 32 vjeAi?? ka pAi??rfunduar nAi?? spital me plagAi?? nAi?? kokAi??.
Madyibi nAi?? skuadrAi??n e tij tAi?? futbollit njihet me nofkAi??n ai???Anakondaai??? pAi??r shkak tAi?? madhAi??sisAi?? sAi?? penisit. NdAi??rsa deklarata e burrit nAi?? polici ka qenAi?? akoma mAi?? shokuese.
Ai??farAi?? duhet tAi?? bAi??j. Kam dAi??gjuar pAi??r zmadhim penisi, por nuk di ndonjAi?? metodAi?? pAi??r zvogAi??lim,ai??? -tha ai.
Kjo ngjarje ka ndodhur nAi?? njAi?? hotel nAi?? AfrikAi??n e Jugutai??i??per me shume kli ko ne rek lam per te pare vid eon e ploteai??i??sh iko vid eon me poshteai??i??.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: