Shokon Linda Morina, ja si ka shkuar per te votuar. Shikoai??i??

ShumAi?? e komentuar pAi??r veprimet e saj, Linda Morina edhe sot ka diAi??ka pAi??r tAi?? thAi??nAi??, shkruan ai???Kosovarjaai???.Ishte shume aktive me statuse e foto nAi?? facebook gjatAi?? kohAi??s sAi?? fushatAi??. NdAi??rsa sot nAi?? ditAi??n e zgjedhjeve, Linda Morinai njoftoi ndjekAi??sit e saj se kishte votuar. Por e Ai??uditshme dukej foto tAi?? cilAi??n ajo e kishte hedh nAi?? facebook. Aty shihej ajo me dy dru nAi?? krahAi??. Ne ua sjellim postimin e saj tAi?? plotAi?? qAi?? ta shihni. Per te pare videon kliko me poshte ne profilin e Lindes:

 

Linda Fejsbuk

vytorin retail cost

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: