Shokuese: Afrona Poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerAi??zit mAi?? tAi??ai??i??

Shokuese: Afrona poston foton me Bleron, befason Teuta me komentin e saj, ju jeni njerAi??zit mAi?? tAi??ai??i??Ndarja e Bleros me Teuta Krasniqin Ai??shtAi?? komentuar pAi??r shumAi?? vite qAi?? vazhdon tAi?? komentohet edhe nAi?? ditAi??t e sotshme ku tAi?? dy ishin njAi?? Ai??ift shumAi?? i lumtur deri sa Blero u njoftua me AfronAi??n dhe Teuta me Adonisin. Por edhe mAi?? interesante Ai??shtAi?? se dje Afrona publikoi njAi?? foto me Bleron nAi?? instagram por edhe mAi?? interesante Ai??shtAi?? qAi?? njAi?? koment befasues erdhi nga Teuta, ja cfarAi?? shkruajti ajo, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet foto e komentit:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: