Sigurohet video e vrasjes nAi?? PrishtinAi??, ja si ndodhi e gjithAi?? ngjarja (Video+Foto)

Indeksonline ka siguruar videon e krimit qAi?? ka ndodhur mAi??ngjesin e sotAi??m nAi?? rrugAi??n ai???Fehmi Aganiai??? nAi?? PrishtinAi??, ku njAi?? person mbeti i vrarAi?? dhe njAi?? tjetAi??r i plagosur. NAi?? video shihet se si ka ndodhur e gjithAi?? ngjarja e pAi??rleshjes mes dy grupeve.

Tre ose katAi??r persona tAi?? ndodhur nAi?? veturAi??n ai???Fordai??? ose ai???Fiatai??? ngjyrAi?? e kuqe ndalojnAi?? makinAi??n nAi?? mes tAi?? rrugAi??s dhe mAi?? pas kanAi?? shtAi??nAi?? nAi?? drejtim tAi?? katAi??r kalimtarAi??ve. I vrarAi?? nAi?? kAi??tAi?? rast Ai??shtAi?? Nehat Sahiti ndAi??rsa e lAi??nduar ka mbetur njAi?? femAi??r, Rijada Curri.

Burimet tona brenda policisAi?? kanAi?? mAi??suar se njAi?? person i njohur, Arlind Ahmeti Ai??shtAi?? shpallur nAi?? kAi??rkim si i dyshuar pAi??r kAi??tAi?? vrasje. Deri pasditen e sAi?? premtes nuk Ai??shtAi?? raportuar pAi??r arrestimin e tij ndAi??rsa hetuesit policor po merren intensivisht me hetimin e kAi??tij krimi.

Indeksonline gjatAi?? ditAi??s kishte raportuar ekskluzivisht pAi??r kAi??tAi?? rast ku nga njAi?? veturAi?? qAi?? dyshohet tAi?? jetAi?? ai???Fordai??? ose ai???Fiatai??? ngjyrAi?? e kuqe Ai??shtAi?? shtAi??nAi?? me armAi?? nAi?? drejtim tAi?? kalimtarAi??ve. Sipas informacioneve qAi?? ka siguruar Indeksonline brenda policisAi??, mAi??sohet se nAi?? veturAi??n e dyshuar, targat e sAi?? cilAi??s nuk i dihen, kanAi?? qenAi?? tre ose katAi??r persona tAi?? dyshuar ku njAi??ri prej tyre kishte shtAi??nAi?? me armAi?? nAi?? drejtim tAi?? viktimave.

Fillimisht nga kAi??to tAi?? shtAi??na tAi?? lAi??nduar kishin mbetur dy persona, ku i plagosuri Nehat Sahiti si pasojAi?? e plagAi??ve tAi?? marra rreth njAi?? orAi?? pasi ishte plagosur ka ndAi??rruar jetAi?? nAi?? QendrAi??n Klinike Universitare tAi?? KosovAi??s.

Kurse e lAi??nduara Rijada Curri ka marrAi?? gAi??rvishtje nAi?? shuplaken e dorAi??s se majtAi?? dhe Ai??shtAi?? jashtAi?? rrezikut pAi??r jetAi??. TAi?? gjitha njAi??sitet pAi??rkatAi??se tAi?? policisAi?? sAi?? KosovAi??s dhe prokurori i shtetit i janAi?? pAi??rgjigjur rastit dhe janAi?? duke u marrAi?? me hetimin e kAi??tij rasti.

steam sale calander Buy lady era pills

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: