Simpatizuesit e Realit dhe ManA�esterit shpallin para kohe fitoren e klubit tA� tyre nA� Shkup(VIDEO)

how much does actos cost without insurance
NjA� sfidA� tejet interesante dhe e bukur pA�r ta parA� do tA� zhvillohet nesA�r nA� stadiumin a�?Telekom Arenaa�? nA� mes Real Madridit dhe ManA�ester Unitedit, ndeshje kjo e vlefshme pA�r Super KupA�n e EuropA�s pA�r klube, shkruan gazeta Lajm.

Fansa dhe mbA�shtetA�s tA� shumtA� tA� ekipeve nA� fjalA� sot kanA� vA�rshuar sheshin e qytetit tA� Shkupit, vend ky i cili do tA� jetA� edhe destinacioni kryesor i fansave tA� cilat nuk kanA� mundur tA� marrin bilet nga shtA�pia e futbollit UEFA.

NA� sheshin a�?Maqedoniaa�? prej sot mbizotronte njA� atmosferA� festive dhe mikA�pritA�se pA�r fansat e shumtA� tA� cilA�t kishin udhA�tuar nga vende tA� ndryshme kryesisht fansa nga Anglia dhe Australia e largA�t. Kamera e LajmTV-sA� ishte nA� a�?FAN ZONENa�? e vendosur pA�r tA� parA� atmosferA�n dhe pA�r tA� marrA� opinionin e fansave pA�r lojA�n e nesA�rme dhe pA�r formacionet e dy ekipeve.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: