Sinani e ka tAi?? dashur femrAi??n mAi?? tAi?? bukur tAi?? TurqisAi??, ja kush Ai??shtAi?? ajo

Luan rolin e Komiser Sinan nAi?? serialin ai???Anneai??i??, aktori Serhat Teoman Ai??shtAi?? prej meshkujve mAi?? joshAi??s tAi?? ekranit turk i cili sAi?? fundi po pAi??rfolet pAi??r njAi?? lidhje me njAi?? vajzAi?? kaq simpatike.
Ai Ai??shtAi?? kapur nAi?? publik me tAi?? dashurAi??n e tij tAi?? re dhe fotografitAi?? e tillAi?? shuan kureshtjen e shumAi?? fansave tAi?? tij pAi??r jetAi??n e tij private, pAi??rcjell ORAvip.
PAi??r mAi?? shumAi?? detaje kliko linkun mAi?? poshtAi??. Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni per ke behet fjale..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: