Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi A�shtA� protagonistja kryesore e filmit a�?Distant Angelsa�?, nA� tA� cilin ka punuar qe njA� kohA�. Aktorja mjaft e pA�rfolur nA� vitet e fundit, nA� kA�tA� projekt luan krahas aktorit tA� njohur, Nik Xhelilaj. NdA�rkaq, filmi A�shtA� prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka publikuar fotografi nga filmi, ku Teuta shfaqet tA�rA�sisht nudo. MA� poshtA� mund ta shikoni xhirimin e shkurtA�r tA� kA�tij filmi. Shiko videon me poshte ku Teuta Krasniqi shfaqet nudo ne filmin a�?Distant Angelsa�?.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: