Sot super pjeshkAi??, por shikoni si dukej dikur Eni KoAi??i kur nuk kishte asnjAi?? ndAi??rhyrje (FOTO)

Sot Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r femrat mAi?? seksi tAi?? showbizit shqiptar, e komentuar mjaft pAi??r format e saj fizike tAi?? cilat kanAi?? ndryshuar shumAi?? ndAi??r vite.
Eni KoAi??i e pyetur shpesh nAi??pAi??r intervista nAi??se ka bAi??rAi?? apo jo ndonjAi?? ndAi??rhyrje estetike nAi?? trup apo fytyrAi??, apo nAi??se e pAi??rdor fotoshopin, Ai??shtAi?? shprehur gjithnjAi?? negativisht.MirAi??po disa foto tAi?? kAi??ngAi??tares nAi?? fillimet e karrierAi??s, tregojnAi?? njAi?? tjetAi??r pamje dhe fizik, shumAi?? larg perferksionit tAi?? sotAi??m. Epo ndoshta vitet kanAi?? ai???bAi??rAi?? efektinai??? e tyre dhe e kanAi?? zbukuruarai??i??Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: