Spo mundemi me dal n’ballkon se Kojshit tan kohen po bojn S**ks, harbohet A�ifti nA� Fier.

TA� bA�sh dashuri me partnerin nuk ka asgjA� tA� keqe, por ky akt A�shtA� intim, sigurisht po flasim pA�r njA� shoqA�ri normale dhe jo pA�r botA�n e kinematografisA� sA� filmave me pullA� tA� kuqe.
NjA� qytetar nga Fieri ka shkruar pA�r JOQ.al pA�r njA� shqetA�sim nga fqinjA�t e tij qA� me sa duket janA� mjaft tA� hapur nA� marrA�dhA�nien e tyre, aq sa seksin e tyre e shohin edhe tjetA�r. Per me shume kliko ne videon me poshte:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: