Stresi i pAi??rgjigjet HygertAi??s: Ta ka fal zoti ta pAi??rdorAi??sh me njeriun e zemrAi??s, ti ke 300 dashnorAi??, nuk u lodhe?

Moderatorja e sportit Hygerta Sako u pAi??rfshi nAi?? njAi?? debat me reperin tropojan Stresi.Hygerta tha nAi?? njAi?? intervistAi?? se nuk e dAi??gjonte muzikAi??n e Stresit, pasi sipas saj ajo ishte ai???pAi??rdhunim pAi??r veshinai???.ai???Nuk e kam dAi??gjuar kurrAi?? sepse kAi??ndon rep dhe nuk dua tAi?? them ndonjAi?? fjalAi?? tAi?? rAi??ndAi??ai??i??tAi?? pAi??rdhunoj veshin me muzikAi?? tAi?? tillAi??ai???, pati deklaruar Sako.Pas kAi??saj ka reaguar Stresi pAi??rmes njAi?? statusi nAi?? Instagram.ai???Nuk habitem pse nuk pAi??rshtatem me tAi?? gjithAi??..Nese nuk shfaqet teksti i plote shiko reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: