Arkivat e etiketimeve asnje

Sot super pjeshkAi??, por shikoni si dukej dikur Eni KoAi??i kur nuk kishte asnjAi?? ndAi??rhyrje (FOTO)

Sot Ai??shtAi?? njAi?? ndAi??r femrat mAi?? seksi tAi?? showbizit shqiptar, e komentuar mjaft pAi??r format e saj fizike tAi?? cilat kanAi?? ndryshuar shumAi?? ndAi??r vite. Eni KoAi??i e pyetur shpesh nAi??pAi??r intervista nAi??se ka bAi??rAi?? apo jo ndonjAi?? ndAi??rhyrje estetike nAi?? trup apo fytyrAi??, apo nAi??se e pAi??rdor fotoshopin, Ai??shtAi?? …

Artikulli i plotë »

Habit Rozana Radi: Noizy-t nuk i njoh asnjA� kA�ngA�, pA�rveA�a�� [FOTO]

Dyshja dikur kane qene miq shume te ngushte por ja cfare thote Rozana tani per Noizyn dhe kenget e tija�� KA�ngA�tarja e parA� qA� ka bashkA�punuar me reperin Noizy ka qenA� Rozana Radi. KA�ngA�t a�?Mr. Yesterdaya�? dhe a�?Flya�? janA� ende nA� memorien e publikut shqiptar, edhe pse kanA� kohA� nga …

Artikulli i plotë »

Rozana a�?ofendona�? Noizy-n: Nuk i njoh asnjA� kA�ngA� (VIDEO)

Rozana Radi A�shtA� njA� ndA�r kA�ngA�taret mA� tA� pA�lqyera nA� tregun tonA� muzikor. Por Rozi ka qA�nA� edhe kA�ngA�tarja e parA� e famshme qA� ka bashkA�punuar me reperin Noizy. KA�ngA�t a�?Flya�? dhe a�?Mr. Yesterdaya�? janA� ende tA� pA�lqyera pA�r publikun shqiptar, ndonA�se kanA� kaluar vite nga koha kur ato janA� …

Artikulli i plotë »

Marina tha se nuk ka bA�rA� asnjA� operacion plastik, por shikoni si dukej disa vite mA� parA� a�� / FOTO

Marina Vjollca nA� njA� intervistA� pak ditA� mA� parA� e pyetur pA�r ndonjA� operacion plastik qA� mund tA� kishte bA�rA�, u pA�rgjigj nA� mA�nyrA� tA� prerA� se A�shtA� tA�rA�sisht origjinale.Ajo tha se A�shtA� vetA�m efekti i grimit ai qA� e bA�n tA� duket ndryshe dhe qA� tiparet ti bien mA� …

Artikulli i plotë »

E fundit ndodhi edhe kjo / Asnje Shqiptar se ka pritur kete nga Vali Corleone sapo ndodhia�� |VIDEO|

Valentino Corleone, i njohur si princ vali Corleone nga Gjilani, A�shtA� kapur nga paparaci duke ndA�rruar target e veturA�s sA� tij, pA�r tA� hyrA� nA� territorin e SerbisA�. Corleone A�shtA� fotografuar nga paparacit duke ndA�rruar vet target e automjetit, beprim ky qA� e bA�jnA� tA� gjithA� shtetasit e KosovA�s meqA� …

Artikulli i plotë »

Personi i vetA�m qA� mund tA� vrasA� Donald Trumpin dhe nuk do dA�nohej nga asnjA� ligj (Foto)

NjA� raport i bujshA�m i publikuar nga mediat britanike sA� fundmi ka konfirmuar se MbretA�resha e AnglisA�, Elizabeth II A�shtA� personi i vetA�m nA� botA� qA� mund tA� vrasA� presidentin Donald Trump, pa u ndA�shkuar. Artikulli i a�?International Buisiness Timesa�? ka bA�rA� njA� buje tA� paparA� pA�r shkak tA� debatit …

Artikulli i plotë »

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..!

NjA� Foshnje gjigande njerA�zorea�� UnA� nuk kam asnjA� fjalA� Shiko Videon..! NjA� fA�mijA� 10-muajsh qA� vuan nga njA� A�rregullim i rA�ndA� rritA�s A�shtA� rritur tashmA� nA� madhA�sinA� e njA� mesatare pesA� vjeA�are a�� dhe nuk tregon asnjA� shenjA� tA� ngadalA�simit. Indigo Nowakowsky-Kaiuha vuan nga sindroma e Beckwith-Wiedemann, njA� A�rregullim i …

Artikulli i plotë »

AsnjA� Shqiptar se ka pritur. Ja e fshehta qA� Zaev kurrA� nuk e ka zbuluar para opinionit

NA� intervistA�n e dhA�nA� pA�r emisionin a�?360 shkallA�a�?, ushtruesi i detyrA�s sA� kryetarit tA� KomunA�s sA� StrumicA�s, Kosta Kostadinov ka zbuluar njA� tA� fshehtA� qA� Zoran Zaev asnjA�herA� nuk e ka zbuluar nA� publik. Zaev gjatA� tre mandateve, nga 4 vjet, si kryetar komune- 12 vjet, pagA�n e tij e …

Artikulli i plotë »

Gati njA� muaj nga zhdukja, asnjA� gjurmA� nga Liridona Krasniqi! Familja ka njA� apel pA�r qytetarA�t (FOTO)

Ka kaluar gati njA� muaj qA� kur 26 vjeA�arja, Liridona Krasniqi kishte dalA� nga shtA�pia pA�r tA� kA�rkuar punA�, por mA� nuk A�shtA� kthyer nA� shtA�pi. FamiljarA�t e saj janA� tepA�r tA� shqetA�suar nga kjo ndodhi, derisa kA�rkojnA� ndihmA� edhe nga qytetarA�t. NA� njA� bisedA� pA�r gazetA�n Blic, motra e …

Artikulli i plotë »
error: