Arkivat e etiketimeve behet

Jugu nAi?? alarm, shteti: Largohuni brenda 4-5 orAi??sh, do bAi??het nje Katastrofe ne ai??i??

Lumi Vjosa duket se pritet tAi?? bAi??jAi?? kAi??rdinAi?? brenda shumAi?? pak orAi??sh. Shteti bAi??n thirrje pAi??r evakuim sa mAi?? parAi?? tAi?? banorAi??ve qAi?? ndodhen tAi?? zonave qAi?? preken nga daljet nga shtrati tAi?? lumit VjosAi??. PritshmAi??ria e prurjeve nAi?? kAi??tAi?? lum e bAi??n daljen e tij nga shtrati Ai??Ai??shtje tAi?? …

Artikulli i plotë »

Miliarderi shqiptar nga Shkupi bAi??het pastrues

Biznismeni shqiptar nga Shkupi, Enver Maliqi, Ai??shtAi?? ndAi??r biznesmenAi??t mAi?? tAi?? mAi??dhenj nAi?? Maqedoni por edhe mAi?? gjerAi??. MirAi??po kjo nuk e ka penguar atAi?? (nAi?? foto me flokAi?? tAi?? bardha) tAi?? marrAi?? fshesAi??n dhe tai??i??i bashkangjitet aksionit pAi??r Shkup mAi?? tAi?? pastAi??r, shkruan Gazeta Lajm. Maliqi, me prejardhje nga …

Artikulli i plotë »

Kaq vota i duhen Shaqir Totajt qAi?? ai tAi?? bAi??het kryetar i Prizrenit dhe ta pAi??rmbyste rezultatin

NesAi??r do tAi?? dihet fituesi pAi??r PrishtinAi??n dhe Prizrenin, raporton Gazeta NewBorn. NAi?? QAi??ndren e NumAi??rimit tAi?? Votave nAi?? PrishtinAi??, do tAi?? bAi??het numAi??rimi i votave me kusht dhe atyre me postAi??. GjithAi??sej nAi?? gjithAi?? vendin vota me kusht dhe postAi?? janAi?? rreth 12 mijAi?? tAi?? tillaai??i??Shiko videon e plote …

Artikulli i plotë »

BAi??het i ditur identiteti i 16 vjeAi??arit Shqiptar i vrarAi?? nAi?? Kopenhagen tAi?? DanimarkAi??s

NjAi?? 16 vjeAi??arAi?? Ai??shtAi?? gjetur i vdekur pas disa gjuajtjeve nAi?? drejtim tAi?? tij nAi?? lagjen Ragnhildgade nAi?? Kopenhagen nAi?? mbrAi??mjen e sAi?? hAi??nAi??s, mAi??son Tetova1 nga mediumet daneze. TAi?? njAi??jtAi??n e ka konfirmuar edhe policia Daneze e cila thotAi?? se ka marrAi?? njoftimin pAi??r tAi?? shtAi??na nAi?? orAi??n 21:05 …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhia�� LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital ngaa�� (Video)

Kjo video e pubikuar nga njA� faqe nA� rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi, me sy tA� mavijosur duke bA�rA� thirrje qA� sistemi politik nA� vend tA� ndryshohet pasi, sipas tij, A�shtA� sistem i dhunA�s dhe dhuna A�shtA� e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njA�jti, nA� njA� emision …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT / Rrahet Fasher Krasniqi behet per spital ngaa�� (Video)

Kjo video e pubikuar nga njA� faqe nA� rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga VetA�vendosje, FrashA�r Krasniqi, me sy tA� mavijosur duke bA�rA� thirrje qA� sistemi politik nA� vend tA� ndryshohet pasi, sipas tij, A�shtA� sistem i dhunA�s dhe dhuna A�shtA� e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njA�jti, nA� njA� emision …

Artikulli i plotë »

50-vjeA�arja shqiptare bA�het sA�rish e virgjA�r, doktoresha: Mbeta pa fjalA� kur mA�a�� (Foto)

Ndoshta keni dA�gjuar tA� flitet shpesh pA�r operacionet e pjesA�s intime nA� mA�nyrA� qA� femrat tA� kthehen sA�rish tA� virgjA�ra, por me siguri kA�tA� rast nuk e keni dA�gjuar mA� parA�. E ftuar nA� emisionin a�?Top Showa�?, doktoresha Senera Hoxha ka tregua njA� nga rastet qA� i ka lA�nA� mA� …

Artikulli i plotë »

Haradinaj tregon se A�farA� do tA� bA�het pas vrasjes sA� Aulon ZekA�s

Kryeministri i KosovA�s, Ramush Haradinaj, ka bA�rA� sot thirrje nA� mbledhjen e qeverisA� qA� tA� punojnA� qA� rastet si vrasja e Aulon ZekA�s tA� mos ndodhin mA�. Aulon Zeka u gjet i vdekur tA� shtunA�n pasi qA� nA� tA� kishin shkrepur katA�r plumba, ndA�rkaq lidhur me rastin janA� arrestuar dy …

Artikulli i plotë »
error: