Arkivat e etiketimeve besoni

Nuk do ta besoni se cka i ndodh kA�tij MA�rgimtari nA� Prizren!

ZhgA�njimi i mA�rgimtarit Urim Kabashi me realitetin e hidhur nA� KosovA� Urim Kabashi nga Suhareka, i cili jeton dhe vepron nA� Suedi, ka dA�rguar njA� letA�r nA� adresA� tA� gazetA�s a�?Bota sota�?, me anA� tA� sA� cilA�s shpreh zhgA�njimin e tij tA� madh pA�r gjendjen nA� KosovA�. Ai tregon pA�rvojA�n …

Artikulli i plotë »

Reagon edhe Linda Morina, nuk do ta besoni si i quan Cozmanin dhe Noizyn

nasonex price ireland As Linda Morina nuk ka qA�ndruar indiferente karshi pA�rleshje sA� reperav shqiptar Noizy dhe Cozman. Si tA� gjithA�ve as asaj nuk i pA�lqen ta��i shoh tA� pA�rA�are popullin shqiptar por tA� bashkuar, shkruan Magazina.al. Ajo e ka cilA�suar si tA� turpshme gjA�nA� qA� bA�nA� dje grupet OTR …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni se kush i bA�n foto seksi dhe xhirimet e LindA�s (Foto)

Sa herA� ndodhA� njA� ngjarje e madhe apo zhvillim interesant, menjA�herA� pason reagimi i saj. Linda Morina kap qiftelinA� dhe ia krisA� kA�ngA�s dhe tA� njejtA�n e poston nA� rrejte sociale. Po ashtu tA� shpeshta janA� fotografitA� nga momentet e a�?vecantaa�? qA� bA�nA� ajo dhe i ndanA� me publikun.Kureshtja e …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, Mbesa e kujt A�shtA� kjo Bukuroshe..!!

Vesa Bujupaj, e cila sot festoi mbrA�mjen e maturA�s, A�shtA� mbesa e njA� kA�ngA�tareje shqiptare shumA� tA� njohur. Vesa duket jashtA�zakonisht bukur nA� kA�tA� ditA� tA� veA�antA�, fotografitA� e sA� cilA�s i ka publikuar edhe grimerja e saj, ku ajo A�shtA� zbukuruar nA� kA�tA� mbrA�mje festive. Por a e dini …

Artikulli i plotë »
error: